nowe produkty Technologie usługi

Kamera termowizyjna dla kaliskich strażaków od Nestlé

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wzbogaciła się o kamerę termowizyjną, którą podarował jej zakład WINIARY, należący do firmy Nestlé

Data publikacji: 05.07.2017
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kamera termowizyjna dla kaliskich strażaków od Nestlé
Kategoria: nowe produkty, usługi, technologie

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wzbogaciła się o kamerę termowizyjną, którą podarował jej zakład WINIARY, należący do firmy Nestlé Polska.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wzbogaciła się o kamerę termowizyjną, którą podarował jej zakład WINIARY, należący do firmy Nestlé Polska.

Funkcjonowanie kaliskiej fabryki Nestlé wpisuje się w wyznawane przez firmę wartości, oparte na szeroko rozumianym szacunku, w tym szacunku do lokalnej społeczności. Zgodnie z tymi założeniami Nestlé, reprezentowane przez Tomasza Lazarowicza, dyrektora fabryki Winiary oraz Macieja Walendowskiego, Kierownika Działu Technicznego w fabryce, bezpłatnie przekazało Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w Kaliszu kamerę termowizyjną firmy SATIR SAT-S180 o wartości 25 tysięcy złotych.

Z nowego sprzętu strażacy będą korzystać podczas akcji ratowniczo-gaśniczych głównie w celu zlokalizowania ogniska pożaru.

źródło: Biuro Prasowe Nestlé Polska S.A.
Załączniki:
Kamera termowizyjna dla kaliskich strażaków od Nestlé nowe produkty, usługi, technologie - Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu wzbogaciła się o kamerę termowizyjną, którą podarował jej zakład WINIARY, należący do firmy Nestlé Polska.
Hashtagi: #nowe produkty, usługi #technologie

A to już wiesz?  5 trendów, które zmienią nasz portfel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy