Aktualności

ZyXEL zabezpiecza kompleksowo MŚP

„Moją misją jest bezpieczeństwo” to hasło nowej promocji ZyXEL Communications dla resellerów dotycząca pakietów USG wraz z kompletem rocznych

Data publikacji: 12.02.2013
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ZyXEL zabezpiecza kompleksowo MŚP
Kategoria: technologie, technologie

„Moją misją jest bezpieczeństwo” to hasło nowej promocji ZyXEL Communications dla resellerów dotycząca pakietów USG wraz z kompletem rocznych licencji.

„Moją misją jest bezpieczeństwo” to hasło nowej promocji ZyXEL Communications dla resellerów dotycząca pakietów USG wraz z kompletem rocznych licencji.

Firma ZyXEL oferuje kompleksowe sieciowe rozwiązania zabezpieczające dla małych i średnich przedsiębiorstw z pięcioletnią gwarancją na sprzęt. Pakiety ZyWall USG 100, 200 lub 300 wraz z kompletem rocznych licencji na Commtouch ContentFilter, AnitSpam, Kaspersky AntyVirus i IDP – system wykrywania nieautoryzowanego dostępu, są oferowane odpowiednio za 649, 943, i 1547 euro dla końcowych odbiorców (cena sugerowana przez producenta), czyli do 36 % mniej niż przy zakupie osobno sprzętu i licencji.

Promocja obowiązuje u dystrybutorów sprzętu ZyXEL: RRC, Action, AB oraz ED System. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.zyxel.pl.

Ponadto trwa także promocja na pakiety ZyWall USG 20 i ZyWall USG 50 wraz z rocznymi licencjami  na oprogramowanie zabezpieczające sieć.

 

ZyWALL USG – idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm

Seria ZyWALL USG dostarcza małym i średnim przedsiębiorstwom profesjonalne rozwiązania. ZyXEL wzbogacił urządzenia ZyWALL USG o najnowocześniejszą technologię filtrowania treści (content filtering), zapewniając nowe narzędzie do zarządzania, oferujące proste procedury inspekcji bezpieczeństwa, diagnostykę oraz analizę.

1 / 5

Zaimplementowane w urządzeniach ZyWALL USG rozwiązania filtrujące strony internetowe bazują na technologii „chmury” i są wspierane przez Blue Coat WebPulse. Dzięki temu chronią użytkowników i ich sieci przed najnowszymi internetowymi zagrożeniami i nadużyciami, blokując pobieranie złośliwego oprogramowania. Content filtering odbywa się w czasie rzeczywistym, zaś WebPulse na bieżąco wykrywa złośliwe oprogramowanie i dostarcza rzetelną analizę treści internetowych.

Kolejną ulepszoną funkcją jest interfejs z opcją centralnego zarządzania. Panel kontrolny, który jest dostępny z poziomu przeglądarki, dostarcza administratorom IT przejrzysty status w czasie rzeczywistym oraz automatycznie generuje dzienne raporty z informacjami o aktywności całego systemu sieciowego. Czytelny interfejs pozwala na bardziej efektywne wykrywanie źródeł zagrożeń.

A to już wiesz?  SMT Software dobrze rokuje po I kwartale 2012

źródło: Biuro Prasowe ZYXEL
Załączniki:
ZyXEL zabezpiecza kompleksowo MŚP technologie, technologie - „Moją misją jest bezpieczeństwo” to hasło nowej promocji ZyXEL Communications dla resellerów dotycząca pakietów USG wraz z kompletem rocznych licencji.
Hashtagi: #technologie #technologie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy