Technologia

Platforma C-nario na lotnisku w Zurychu

Platforma C-nario na lotnisku w Zurychu
C-nario, dostawca rozwiązań softwarowych dla Digital Signage wdrożył cyfrową platformę w głównym terminalu (Terminal 1) lotniska Zurich Airport, jednego z najważniejszych portów lotniczych w Europie.

C-nario, dostawca rozwiązań softwarowych dla Digital Signage wdrożył cyfrową platformę w głównym terminalu (Terminal 1) lotniska Zurich Airport, jednego z najważniejszych portów lotniczych w Europie. C-nario Messenger, flagowy produkt firmy służy obecnie do zarządzania 109 ekranami zainstalowanymi w strefach odlotów i przylotów, włącznie z 34 zsynchronizowanymi ekranami w hali odbioru bagażu.

Administrator mediów na lotnisku współpracuje z Clear Channel przy zarządzaniu wyświetlaczami. Sieć jest kontrolowana przez dział techniczny Zurich Airport. Wsparcie techniczne zapewnia partner C-Nario, firma SDI/D!ME.

Sieć Digital Signage obejmuje wolnostojące ekrany, ściany wideo oraz kolaże. Ponadto zawiera unikalny nośnik cyfrowej reklamy Ad-e-motion, opracowany przez Clear Channel, składający się z siedmiu 56-calowych ekranów LCD wysokiej rozdzielczości, ustawionych w rzędzie, wyświetlających skoordynowany i zsynchronizowany przekaz reklamowy.

Wyświetlany kontent składa się głównie z reklam oraz informacji o lotach. Na kilku ekranach umieszczonych w restauracji i barze Sports Bar są pokazywane wydarzenia sportowe na żywo. Platforma C-nario umożliwia zarządzanie kontentem poprzez sieć WWW, dzięki czemu cały proces wymaga mniej czasu.

Z: http://www.4press.pl/index.php?p=12293

A to już wiesz?  Pierwsza międzynarodowa konferencja dotycząca farmakoterapii zakażeń gruźlicą, Edynburg, Wielka Brytania

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy